как выбрать плойкуПоради, приведені в даній статті, допоможуть Вам обрати якісну плойку, відповідаючи всім Вашим запитам. Також ми розглянемо основні технічні характеристики цього інструменту, для того, щоб ви змогли зробити правильний і обдуманий вибір. Почнемо з того, що в залежності від типу завивки волосся плойки можна умовно поділити на три такі категорії:

як вибрати фен для волоссяДля того щоб підібрати ідеальний професійний фен для волосся варто звернути увагу на особливості, які будуть впливати на всю подальшу роботу з інструментом. Поради, надані в даній статті, допоможуть вибрати ту модель фена, яка буде бажаною саме для Вас, а сам інструмент стане тим незамінним та ідеальним помічником в повсякденній роботі чи побуті.

догляд за манікюрним інструментомПравильний догляд за манікюрним інструментом в першу чергу необхідний для того, щоб убезпечити, як майстра, так і клієнта. Через те, що в процесі манікюру або педикюру, можуть виникнути тріщини або невеликі порізи на шкірі, є ризик зараження різними вірусами, грибковими інфекціями, або куди більш серйозними захворюваннями, серед яких: гепатит та ВІЛ.

як вибрати праску для волоссяНа сьогоднішній день професійні утюжки для волосся представлені на ринку в широкому ассортименті. Тому при виборі інструмента необхідно враховувати як власні переваги, так і характеристики надані виробником.

Виробники

Підписка на сайт

Ми у соціальних мережах

Контакти

Місцезнаходження:
location м. Львів, вул. Княгині Ольги - 112, ринок "Провесінь", маг.20 зовні зі сторони Аквапарка
location  м. Чернігів, проспект Миру - 118, ринок "Бойова", бутик № 45, тел  093- 686-77-93
Пошта:
mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.