Кусачки для кутикули професійні     Кусачки для кутикули Олтон, Сталекс виготовляються зі сталі  яка відмінно переносить всі види стерилізації: температурну обробку або спеціальні розчини.

         - OLTON                 - СТАЛЕКС

      Кусачки для кутикули Олтон полюбили багато майстрів за високу якість виготовлення, хороші експлуатаційні властивості і відносно невисоку ціну для інструменту такої якості. Протягом всього терміну експлуатації інструмент зберігає високу гостроту, м'який хід і гарний зовнішній вигляд (завдяки відмінному поліруванню). В інструменті якісно виконаний суглоб і заклепка, що значно впливає на тривалість роботи між заточуваннями. В кусачках для кутикули використовуються титанові пружини які не ржавіють, довго служать і дозволяють налаштувати м'який хід. Кусачки для шкіри Олтон мають зручну форму ручок і різну довжину, а також різну довжину ріжучих поверхонь, тому можна підібрати під будь-яку руку.

      Кусачки для кутикули Сталекс випускаються в різних серіях. Серія EXCLUSIVE новинка 2017 року, в ній використовується сталь 95х18 з більш високою твердістю. До цього часу кусачки з такої сталі майстри робили в одиничних екземплярах. Серія  EXPERT також призначена для професійного використання. У них якісно виконаний суглоб, зручні ручки, що важливо для тривалої роботи, розраховані на тривалий термін експлуатації. У серії SMART використовується той же метал що і в серії EXPERT, але зроблені вони більш бюджетно. Термін експлуатації і кількість заточувань буде меншою. Підходять для початківців майстрів і для домашнього використання. Серія CLASSIC  виготовлена з медичної нержавіючої сталі, чудово підійде для домашнього використання. 

     

orderby
Виробник: СТАЛЕКС
Під замовлення

Ціна: 739 грн.

Відгуків (0)
Виробник: СТАЛЕКС
Під замовлення

Ціна: 735 грн.

Відгуків (0)
Виробник: СТАЛЕКС

Ціна: 120 грн.

Відгуків (0)

Виробники

Підписка на сайт

Ми у соціальних мережах

Контакти

Місцезнаходження:
location м. Львів, вул. Княгині Ольги - 112, ринок "Провесінь", маг.20 зовні зі сторони Аквапарка
location  м. Чернігів, проспект Миру - 118, ринок "Бойова", бутик № 45, тел  093- 686-77-93
Пошта:
mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.