Ножиці для манікюру професійніПрофесійні манікюрні ножиці виробляються в Україні.                           

           - Olton                    - Сталекс

Ножиці для кутикули Olton мають 2 варіанти довжини 100 мм і 113 мм. Виготовлені зі сталі 40х13 (застосовується в медицині), яка має достатню до 55 одиниць твердість по Роквеллу. Інструмент довго зберігає гостроту, має високу стійкість до корозії і відмінно переносить обробку в стерилізаторах і дезінфікуючих розчинах. Завдяки правильній (увігнутій) формі внутрішніх поверхонь ножиці довго ріжуть. Зручна плавно вигнута форма полотна і кінчика дозволяє зрізати тонку кутикулу, що підвищує якість манікюру. Розмір кілець на ручках (25х21) дозволяє зручно утримувати інструмент.

Ножиці для манікюру Сталекс випускаються 9, 7, 5 і 3 серій. 9 серія новинка 2017 року "EXCLUSIVE" 10 і 11 виготовлена ​​зі сталі 40х13. Ножиці цієї серії відрізняються високою якістю виготовлення, оригінальним дизайном і зручною формою для майстрів манікюру. Ножиці 7 серії мають схожі технічні характеристиками, але вже більш тугим ходом і поступаються по ріжучим властивостям. 5 і 3 серії бюджетні добре ріжуть, але більше підходять для домашнього використання ніж для професійного.           

Перед покупкою майстри часто мають свої особисті побажання по зміні форми інструменту під свої потреби. Наша майстерня із заточування перукарського і манікюрного інструменту надає такі послуги.

orderby
Виробник: OLTON

Ціна: 405 грн.

Відгуків (0)
Виробник: СТАЛЕКС
Під замовлення

Ціна: 435 грн.

Відгуків (0)
Виробник: СТАЛЕКС
Під замовлення

Ціна: 445 грн.

Відгуків (0)
Виробник: OLTON

Ціна: 395 грн.

Відгуків (0)

Виробники

Підписка на сайт

Ми у соціальних мережах

Контакти

Місцезнаходження:
location м. Львів, вул. Княгині Ольги - 112, ринок "Провесінь", маг.20 зовні зі сторони Аквапарка
location  м. Чернігів, проспект Миру - 118, ринок "Бойова", бутик № 45, тел  093- 686-77-93
Пошта:
mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.